Naozaj Germivir funguje? Názory, recenzie, fórum, lekáreň, cena, podvod?

Germivir je doplnok, s ktorým môžete vyriešiť zdravotný problém spojený s parazitmi, dobre funguje aj pri odstraňovaní pretrvávajúcich toxínov z tela. Výrobca dbá na to, aby bol jeho doplnok veľmi účinný a fungoval tak, aby nenastali komplikácie s detoxikáciou. ako je to naozaj? Sú to naozaj tablety, ktoré sa oplatí odporučiť

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Germivir

Čo je Germivir?

Parazity sú nielen zahanbujúce tráviace poruchy, ale aj veľmi vážnou hrozbou pre naše zdravie. Našťastie, parazity sa dajú časom zlikvidovať a očistiť telo od akýchkoľvek toxínov, ktoré spomaľujú životné funkcie, čo samozrejme zdraviu neprospieva.

Tablety Germivir majú jedinečný vzorec, ktorý účinkuje bez ohľadu na typ parazita. Pomáhajú v akomkoľvek štádiu parazitárnej infekcie, aj keď treba pamätať na to, že ľudia s ťažším ochorením zvyčajne potrebujú na užívanie doplnku trochu dlhší čas.Germivir je voľne predajný a takáto liečba sa môže vykonávať. dohľad, avšak v prípade pokročilého ochorenia, kedy pacient užíva aj iné lieky na predpis, sa odporúča lekárska konzultácia.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Čo sú parazity

Parazity sú hlavnou príčinou chronickej únavy. Nie je to len niečo, čo si môžete vziať so sebou, keď cestujete do exotických miest. Parazity uvoľňujú svoje výkaly do vášho systému vo forme dusitanov. Vaša pečeň potrebuje detoxikovať tento odpad. Výsledkom môžu byť viaceré alergie. Parazity, ktoré vstupujú do orgánov, ako je pečeň, sú obklopené orgánom ako súčasť obranného mechanizmu tela. V priebehu času môže vaše telo začať produkovať protilátky proti týmto cudzím telesám a váš imunitný systém môže nakoniec napadnúť samotný orgán.

Existuje viac ako 200 000 parazitov škodlivých pre ľudí zdokumentovaných lekárskym výskumom. Súčasné laboratórne testy môžu len dúfať, že odhalia zlomok z nich. Medzinárodné cestovanie im uľahčuje pohyb. Dnešné parazity sa rýchlo prispôsobujú novému prostrediu a sú problematickejšie ako parazity v minulosti. Prečo? 

Po prvé, parazity jedia na raňajky ťažké kovy ako ortuť a toxíny ako glyfosát. Štúdie ukazujú, že parazity dokážu absorbovať až 400-krát viac toxínov, než je ich telesná hmotnosť. Parazity tiež trávia vírusy, plesne a baktérie. To pomáha všetkým druhom infekcií vyhnúť sa antibiotikám a iným antimikrobiálnym látkam. Neskôr, keď sa minú antimikrobiálne látky, môžu sa vyliahnuť nové baktérie, ktoré reaktivujú infekcie. To je dobrý dôvod na včasné čistenie parazitov v programoch chronickej infekcie. 

Po druhé, dnešné parazity sú neustále vystavované Wi-Fi žiareniu. Vďaka tomu sú podráždení, reaktívni a odolnejší voči liekom ako kedykoľvek predtým. Výskum naznačuje, že parazitmi môžu byť postihnutí najmä mladí ľudia. Podľa výskumníka parazitov Dr. Dietricha Klinghardta mladší neskúsený imunitný systém nie je taký šikovný v odhaľovaní votrelcov a zaháňaní ich tak ľahko ako skúsenejší imunitný systém. 

Pozrite si Paraxan

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Príznaky, ktoré môžu naznačovať infekciu parazitmi a toxínmi:

 • bolesť brucha
 • poruchy trávenia
 • slabosť
 • bolesti svalov a hlavy
 • vypadávanie vlasov a zlý stav pokožky
 • horúčka
 • depresívna nálada
 • poruchy chuti do jedla

Výrobca dodáva, že Germivir možno použiť aj na pravidelný detox – pre lepšie zdravie sa ho oplatí robiť niekoľkokrát do roka.

Zloženie Germiviru

 1. Sibírsky ženšen  – dodáva vitalitu, zvyšuje imunitu, má čistiaci účinok. Podporuje činnosť nervového systému. Brzdí rozvoj chorôb, urýchľuje regeneráciu.
 2. L-Arginín  – má silné antioxidačné vlastnosti. Chráni pred toxínmi a voľnými radikálmi.
 3. L-lyzín  – dôležitá podpora kardiovaskulárneho systému. Obnovuje poškodené bunky a urýchľuje hojenie rán. Posilnite svaly.
 4. L-karnitín – Posilňuje imunitu a chráni pred infekciami. Podporuje imunitný systém. Urýchľuje metabolizmus a spaľovanie tukov.
 5. Tekvica – Cenená pre vysoký obsah prírodnej vlákniny, ktorá zlepšuje vylučovanie toxínov z tela. Zlepšuje vzhľad pokožky a vlasov.
 6. Sarsaparilla – Je to diuretikum, ktoré urýchľuje vylučovanie toxínov a  parazitov  . Udržuje správnu hladinu vody v tele. Zdroj minerálov používaných pri regenerácii tkanív.
 7. Brusnica  – silné diuretické a čistiace vlastnosti. Má ochranný účinok na vylučovaciu sústavu.
 8. Sladké drievko – zvyšuje ochranu pred infekciami. Má dobrý vplyv na metabolizmus. Zabraňuje parazitárnym ochoreniam.
 9. Zinok – Prvok potrebný pre správne fungovanie imunitného systému a silný antioxidant.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako germivir účinkuje?

Ľudské telo sa s toxínmi vyrovná samo, neutralizuje ich a vylučuje spolu s ďalšími metabolickými produktmi. Keď je však toxínov priveľa, pečeň rýchlejšie degeneruje a nakoniec sa nedokáže správne regenerovať. Pri zdravom detoxe ide o odstránenie toxínov a odľahčenie pečene, čo je hlavnou úlohou tabliet Germivir.

Okrem podpory pečene sa Germivir dokonale vyrovná s parazitmi. Ako výrobca ubezpečuje, Germivir ničí parazity v každom štádiu ich vývoja, čo zabraňuje ďalšiemu šíreniu patogénov. Neutralizované parazity sú eliminované rovnakým spôsobom ako toxíny.

Účinnosť Germiviru – účinky užívania

 • prírodný detox
 • úplné odstránenie parazitov
 • eliminácia toxínov
 • zníženie cholesterolu
 • viac vitality a lepšieho blaha

Ďalšou výhodou tabliet Germivir je, že urýchľujú spaľovanie tukov, čo má za následok nižšiu hmotnosť po zákroku. Telo bez toxínov má efektívnejší metabolizmus, čo je veľmi dôležité, ak si chcete váhu udržať na optimálnej úrovni, avšak pre udržanie tohto priaznivého efektu sa odporúča zaradiť do kúry aj zdravšie jedlá.

skontrolovať: Fortolex

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Môže Germivir spôsobiť vedľajšie účinky?

Závažnou kontraindikáciou liečby tabletami Germivir je tehotenstvo a dojčenie. Tiež alergici by si mali prečítať zloženie doplnku, aby sa uistili, že v zozname nie sú žiadne nebezpečné zložky.

Účinnosť tabliet Germivir bola počas klinických štúdií veľmi dobre vyhodnotená a ľudia zúčastňujúci sa štúdie nezaznamenali žiadne negatívne dôsledky liečby.

Ako používať tablety?

Tekutosť očistnej kúry Germivir závisí aj od spôsobu aplikácie obkladov. Majú bylinné a prírodné zloženie, to však neznamená, že v akomkoľvek množstve nemôžu uškodiť. Preto je také dôležité dodržiavať odporúčanú dávku – t.j. jednu tabletu denne. Potrebuje vaše telo silnejší detox? Suplementáciu stačí predĺžiť na 12 týždňov a po tomto období by mali byť účinky plne uspokojivé.

Germivir Recenzie

„Niekoľko mesiacov som sa cítil veľmi slabý, neustále ma bolelo brucho a nohy som mal ako vata. Môj prvý odhad bol, že mám chrípku, ale keď som išiel na vyšetrenie, ukázalo sa, že mám parazitickú infekciu. Lieky, ktoré som brala na začiatku, mali len polovičný účinok, len Germivir mi pomohol ako mal, nabrala som silu, bolesti ustúpili a žalúdok sa prestal zblázniť.“

„Keď som si pripravoval jedlo pre seba, len som sa pozeral na to, aké nízkokalorické musí byť a ako sa pripravuje, bolo mi to jedno. Išlo o chudnutie. Často som jedol vonku a mám podozrenie, že to bol jeden z tých šalátov, ktoré mi pripravili. Začal som chudnúť, ale potom som dostal také bolesti, že som musel ísť na kontrolu. Parazity vyšli von. Liečil som ich tabletami Germivir a po mesiaci sa našťastie všetko vrátilo do normálu.“

cena

Koľko stojí germivir? Bežná cena za balenie je teraz znížená na 50%. Pre tých, ktorí si objednávajú teraz, výrobca pripravil zľavu pre ľudí, ktorí si kúpia dve balenia. Akcia platí do vypredania zásob.

Kde môžem kúpiť Germivir? Webová stránka výrobcu

Distribúcia tabliet Germivir je obmedzená, pretože ich možno zakúpiť len na jednej webovej stránke spravovanej výrobcom. Nejde však o vážny problém, pretože web je dostupný pre každého a na objednávku stačí vyplniť krátky formulár. Platba možná len na dobierku.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

1 komentár k “Naozaj Germivir funguje? Názory, recenzie, fórum, lekáreň, cena, podvod?”

Vložiť komentár